مراقبت از پوست در تمام فصول سال اهمیت دارد. این امر در هوای گرم، افزایش تابش آفتاب، رطوبت هوا، باد و خاک اهمیت دوچندان می یابد. هر چه از فصل زمستان به سمت بهار و تابستان پیش برویم میزان اشعه آفتاب افزایش پیدا می کند، تابش آن عمودی تر و میزان گرد و خاک هوا بیشتر می شود.

بر همین اساس، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک قصد دارد با شروع یک دوره فشرده مراقبت پوست و مو و زیبایی عزیزانی که به سلامت و زیبایی خود اهمیت می دهند در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برساند. از سوی دیگر این دوره یکی از دوره هایی است که بازار کار آن به شدت زیاد شده و طرفداران خود را پیدا کرده است.
 
این دوره 60 ساعته و در طی یک هفته آموزش داده می شود. از این پکیج 60 ساعته، 40 ساعت آن عملی و در کلینیک پزشک متخصص و 20 ساعت آن تئوری و در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک تدریس می شود. دوره فشرده مراقبت پوست و مو وزیبایی ویژه افرادی است که محدودیت زمانی و مکانی دارند.

این دوره نیازی به هیچ پیش زمینه تخصصی  نداشته و تمامی افراد از سنین مختلف و سطح دانش متفاوت می توانند در این کلاس حضور داشته باشند. بخشی از سرفصل های آمزش این دوره شامل موارد زیر می باشد:

ماساژ
هیدرودرم
 جوانسازی
کرم های پوست و لایه برداری
پاکسازی
ضد آفتاب ها
ساختمان مو
شامپوها
کاهش روند پیری پوست و درمان

 
این پکیج توسط پزشک متخصص پوست و مو از مقدماتی تا پیشرفته آموزش داده می شود.

مدارک اعطایی:

- مدرک معتبر دوزبانه از مجتمع فنی تهران 
-هنرجویانی که تمایل به دریافت مدرک فنی و حرفه ای دارند، می توانند سرفصل هایی که در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک را گذرانده اند، در سازمان فنی و حرفه ای امتحان داده و مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کنند.
-مدرک بین المللی از کالج City & Guilds  انگلستان
 
 جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره، ثبت نام و اطلاع از شرایط تخفیف دوره با شماره زیر تماس بگیرید.


مشاوره و ثبت نام
88889796
داخلی 107