مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک در تاریخ 24 تیر ماه برگزارکننده کارگاه آموزشی پانچو و شنل تابستانه به همراه آموزش الگوسازی و دوخت را برگزار کرد. در تاریخ 21 مرداد ماه دومین کارگاه نیز با استقبال نسبی علاقمندان همراه بود، به همین دلیل بر آن شدیم تا سومین کارگاه الگوسازی و دوخت پانچو را این بار در زمینه پانچو و شنل زمستانه در تاریخ 13 آبان ماه 1396 برنامه ریزی کنیم تا دوستانی که به هر دلیل موفق به حضور نشده بودند بتوانند از تجربیات استاد گرانقدر سرکار خانم لشکری بهره مند گردند.
این کارگاه در تاریخ 13 آبان ماه و در دو گروه برگزار می گردد که گروه اول از ساعت 9 الی 13 و گروه دوم از ساعت 13 الی 17 آغاز می شوند. 

محل برگزاری: خیابان ولیعصر- پایین تر از میدان ونک - خیابان 16 گاندی - پلاک16
جهت مشاوره و رزرو می توانید با شماره 88889796 داخلی 109 تماس بگیرید و یا عبارت VF  را به شماره  10002000010010  پیامک کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

***

دپارتمان طراحی لباس مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، با سالها سابقه درخشان در زمینه آموزش طراحی لباس و آموزش الگو و مدلسازی و دوخت افتخار به اجرای این دوره با کیفیت آموزشی عالی، همراه با اساتید مجرب و متخصص در این زمینه را دارد.
 
دوره طراحی لباس، جزو رشته های مهارتی و کاربردی می باشد که هنرجویان پس از اتمام دوره با اخذ مدرک  معتبردو زبانه جذب بازار کار می شوند.
 
با توجه به نیاز بازار داخلی و در جهت بالا بردن سطح کیفی طراحی و تولید لباس، آموزش نیروی کارآزموده و متخصص جز وظایف و افتخارات این دپارتمان می باشد که تا کنون نیز در این زمینه پیشرو بوده است.
 
 
فعالیت های دپارتمان :
 
برگزاری نمایشگاه گروهی هنرجویان
حضور فعال در جشنواره مد و لباس فجر
معرفی فارغ التحصیلان جهت کاروزی و کاریابی به شرکت های معتبر
برگزاری کارگاه و سمینار مدیریت تولید و بازاریابی
برگزاری سمینار رایگان طراحی لباس
برگزاری دوره نرم افزارهای تخصصی طراحی لباس
 
 
 
فارغ التحصیلان در پایان دوره می توانند به عنوان طراح لباس در شرکت های معتبر جذب بازار شوند یا به صورت مستقل و شخصی (مزون لباس) فعال باشند و یا در تولیدی های لباس مشغول به کار شوند.
 
لازم به ذکر است کلاسها در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود.

برای کسب اطلاعات جامع تر از کلیه دوره های دوخت، طراحی و الگوسازی به دپارتمان فرهنگ و هنر مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک مراجعه نمایید.
 
 
متقاضیان محترم جهت مشاوره حضوری و تلفنی می توانند همه روزه با شماره 88889796 داخلی 109 تماس بگیرند.

همچنین برای شرکت در کارگاه الگوسازی و دوخت پانچوی زمستانه می توانید عبارت VF  را به شماره  10002000010010  پیامک کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.