دوره مراقبت پوست و مو و زیبایی

گرایش به زیبایی پوست و مو باعث شده تا بازار این شغل داغ شود و افراد زیادی به سمت این کار روی بیاورند
با پاکسازی دقیق و مرتب پوست خود از سلول های مرده، پوست شما ظاهری سالم تر، شفاف و درخشان تر خواهد داشت. برای رسیدن به این منظور با گذراندن دوره مراقبت پوست و مو زیبایی هم باعث سالم تر شدن پوست خود شوید و هم از آن بعنوان کسب درآمد استفاده کنید.
هدف از مراقبت های زیبایی پوست و مو تامین شادابی، سلامت، ارتقا کیفیت پوست و مو ، پیشگیری از پیری زودرس و به تاخیر انداختن روند پیری ناشی از سن می باشد.
مراقبت از پوست به رژیم غذایی مناسب، آب زیاد، هوای تازه، ورزش، خواب راحت و دور بودن از استرس و ناراحتی های عصبی نیاز دارد.
استفاده از مواد چربی زیاد و مواد قندی فراوان و نیز نوشیدن مواد محرک مانند قهوه‌ و نوشابه و چای پررنگ برای پوست مضر است.
مایعات کافی بنوشید. مایعات اگر به صورت آبمیوه یا شیر باشد نیز بهتر است..
هرچه مایعات زیادتر بنوشید پوست با طراوت‌تر می‌شود و باعث می‌شود سموم بدن توسط کلیه‌ها دفع شود

 

پس اگر به سلامت و زیبایی خود اهمیت می دهید و میخواهید این مهارت فوق العاده را٬ در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت بدست آورید٬ همین حالا ثبت نام کنید.

✅ از سوی دیگر این دوره یکی از دوره هایی است که بازار کار آن به شدت شکوفا شده و طرفداران بسیاری پیدا کرده است. و علاوه بر پول سازی٬ پرستیژ یک یزشک حاذق را برایتان به ارمغان میاورد 

 
🌀این دوره 60 ساعته و در طی یک هفته به صورت تئوری و عملی از مقدماتی تا پیشرفته توسط اساتید پزشک و مجرب آموزش داده می شود و فوت و فن های تجربی این حرفه نیز٬ در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.
🌀 دوره فشرده مراقبت پوست و مو وزیبایی ویژه افرادی است که محدودیت زمانی و مکانی دارند. و برای رسیدن به آرزوهای بزرگ شان٬ وقتی برای تلف کردن ندارند.
🌀 این دوره نیازی به هیچ پیش زمینه تخصصی  نداشته و تمامی افراد از سنین مختلف و سطح دانش متفاوت می توانند در این کلاس حضور داشته باشند.بخشی از سرفصل های آموزش این دوره شامل موارد زیر می باشد:
 
 
✔️ ماساژ
✔️ هیدرودرم
✔️ جوانسازی
✔️ کرم های پوست و لایه برداری
✔️ پاکسازی
✔️ ضد آفتاب ها
✔️ ساختمان مو
✔️ شامپوها
✔️ کاهش روند پیری پوست و درمان

 
 
مدارک اعطایی:
 
- مدرک معتبر دوزبانه از مجتمع فنی تهران 
-هنرجویانی که تمایل به دریافت مدرک فنی و حرفه ای دارند، می توانند سرفصل هایی که در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک را گذرانده اند، در سازمان فنی و حرفه ای امتحان داده و مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کنند و میتوانند از آن به عنوان پروانه کسب و کار استفاده کنند. 
- مدرک بین المللی از کالج City & Guilds  انگلستان
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره، ثبت نام و اطلاع از شرایط تخفیف دوره با شماره زیر تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت نام
02188889796
داخلی 107