مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک هر ساله در ایام نوروز اقدام به برگزاری دوره های تخصصی در زمینه مهندسی شبکه، وب و برنامه نویسی، نرم افزارهای فنی و مهندسی، گرافیک و انیمیشن، سینمای دیجیتال ، دانش و سلامت ، زبان انگلیسی و حسابداری می نماید. این دوره ها با هدف فراهم آوردن امکان آموزش تخصصی در مدتی کوتاه تدوین شده است. سرفصل ها و مدت ساعت دوره ها مشابه با دوره های چند ماهه بوده و همراه با ارائه مدرک است . تنها تفاوت این دوره ها برگزاری آنها به صورت فشرده و در چند روز است.
 
ایام نوروز فرصتی بسیار مناسب برای افرادی است که به طور معمول و به دلیل مشکلاتی چون مشغله کاری، تحصیلی و ... زمان کافی برای شرکت در دوره های بلند مدت و چندماهه آموزشی را ندارند. همچنین از آنجا که مجتمع فنی تهران در برخی از استان های کشور دارای نمایندگی نیست و بدلیل تقاضای بسیار زیاد هنرجویان و دانشجویان سایر استانها برای شرکت در دوره های تخصصی مجتمع فنی تهران، با برگزاری این دوره ها فرصتی مناسب، برای حضور این عزیزان جهت بهره بردن از دوره های تخصصی در مدتی کوتاه فراهم شده است.
 
به منظور تسهیل در امر ثبت نام کمپ های آموزشی نوروز96، علاقمنمدان به شرکت در این دوره ها می توانند به سایتی که بدین منظور طراحی شده است مراجعه نموده و دوره موردنظر خود را انتخاب و اطلاعات ثبت نام را تکمیل نمایید. جهت ورود به سایت کمپ اینجا کلیک کنید

لازم به ذکر است این بار مجتمع فنی تهران، تخفیفات پلکانی برای کمپ های نوروز 96 به شرح ذیل در نظر گرفته است:
  • از 20 دی تا 10 بهمن 30% تخفیف
  • از 11 بهمن تا 30 بهمن 20 % تخفیف
  • از 1 اسفند تا 20 اسفند 10% تخفیف
و لذا تنها افرادی که در نوبت های اعلام شده ثبت نام نمایند مشمول تخفیفات پلکانی می شوند.
جهت دانلود تقویم آموزشی نوروز 96 اینجا کلیک کنید.