بستن

روانشناسی

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
دوره ای برای نمایش وجود ندارد

برای دیدن جدول، لطفا گوشی خود را بچرخانید مجتمع فنی ، لوگو  مجتمع فنی گوشی
برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید
مجتمع فنی تهران

دوره آموزش روانشناسی

روان شناسی علمی است که به بررسی علمی رفتار و فرآیندهای ذهنی می پردازد. این علم با همه جوانب زندگی ما در ارتباط است. شیوه های مثبت اندیشی، شیوه های تعامل والدین با فرزندان، شیوه های فرزند پروری، درمان مشکلات روانی و خانوادگی،  راه های مقابله با استرس، گزینش افراد مناسب برای کار و ... همه نمونه هایی از مسائل مربوط به روان شناسی است.
 

دوره روانشناسی , آموزش , روانشناسی , مجتمع فنی تهران


با وجود تغییرات بنیادی در ارزشها و تعاریف شخصی ما از مسائل محیطی کمتر کسی را میتوان سراغ داشت که از علم روان شناسی بی نیاز باشد .در زندگی همه ما مواقعی پیش آمده که احساس کرده ایم به تنهایی از پس مساله ای که با آن مواجه می شویم، برنمی آییم یا حداقل نیاز به مشورت با یک فرد قابل اعتماد داریم. واقعیت این است که پاسخ درست برخی سوالات و مسایل را تنها با کمک متخصصان می توان یافت.
 

💎 تحلیل رفتار متقابل TA

T.A  یا تحلیل رفتار متقابل، یک نظریه روانشناسی کاربردی است که دکتر اریک برن آن را با پشتوانه نظریه فروید، اما به شکلی کاملا نو و با زبان ساده ارائه کرد و به روانشناسی مردمی هم معروف است.

 در تحلیل رفتار متقابل مقدماتی، با شخصیت انسان در سه حالت والد ،بالغ و کودک آشنا می شویم و متوجه می شویم چطور افکار، احساسات و رفتار ما تحت تاثیر آن چیزی است که در کودکی از والدین یا آن کسانی که جایگزین والدین ما بوده اند آموخته ایم. شخصیت ما به سه حالت: من والد، من بالغ و من کودک تقسیم می شود. وقتی دو نفردر حال برقراری رابطه با یکدیگرند امکان دارد از هر کدام از این سه حالت به یکدیگر پیام بدهند. در T.A می آموزیم که از حالت گفتار و زبان بدن طرف مقابل بفهمیم شخص مقابل در کدام حالت است و ما در کدام حالت هستیم و بهتر است رابطه را چطور تغییر بدهیم که بازدهی رابطه بالا برود.

 در تحلیل رفتار متقابل پیشرفته، با تکیه بر مفاهیم دوره مقدماتی می آموزیم که چگونه طرح ریزی و تصمیمات ما برای آینده، تحت تاثیر نمایشنامه ای است که در دوران کودکی ما نوشته شده و ما هنوزنا آگاهانه در حال تکرار آن هستیم. در ادامه این نشانه ها را در خود پیدا می کنیم و تلاش می کنیم تا روند زندگی و انتخابهایمان را بهبود ببخشیم.

 در دوره بازیهای روانی می آموزیم در رابطه با افراد گوناگون و در موقعیت های مختلف مثل: محل کار، میهمان، منزل با همسر و ... رفتارها و پاسخ های رفتاری مشابهی را درقالب بازی های روانی رد و بدل می کنیم که همه این ها کارآمد نیستند و بهتر است آن بازی را بشناسیم و بدانیم که چطور آنها را خنثی کنیم تا پیامهای ما درست رد و بدل شوند.

آموزش و یادگیری روانشانسی آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد.
 

برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنیدمجتمع فنی تهران

☎ یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی 105 تماس بگیرید. 
🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

 

 

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان