بستن

گروه مهندسی صنایع

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
1F21-1
مدیریت پروژه حرفه ای – مبانی و نرم افزارهای کاربردی (PMBOK, MSP & Primavera P6) ، مدرک بین المللی C G
1399/09/18یکشنبه 17:00 تا 21:00,سه شنبه 17:00 تا 21:00106030,000,000
2f216
مدیریت پروژه حرفه ای – مبانی و نرم افزارهای کاربردی (PMBOK, MSP & Primavera P6) ، مدرک بین المللی C G
1399/09/27پنجشنبه 13:00 تا 17:00,جمعه 13:00 تا 17:00106030,000,000
3f236
برنامه ریزی و کنترل پروژه با استفاده از نرم افزار MS Project
1399/09/27پنجشنبه 13:00 تا 17:00,جمعه 13:00 تا 17:004509,500,000
4F236
برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MS Project
1399/09/18یکشنبه 17:00 تا 21:00,سه شنبه 17:00 تا 21:004509,500,000
5F24-1
برنامه ریزی و کنترل پروژه با استفاده از نرم افزار Oracle Primavera P6
رزرو تلفنیجمعه 09:00 تا 13:0050011,000,000
6f256
کاربرد EXCLE در مدیریت پروژه
رزرو تلفنیچهارشنبه 17:00 تا 21:001607,500,000

برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید

 

 
دوره های آموزش نرم افزارهای مهندسی صنایع
مهندسي صنايع عبارت از کاربرد اصول و تکنيکهايي به منظور بهبود، طراحي و نصب سيستم هايي شامل انسان، مواد، اطلاعات، انرژي و تجهيزات براي فراهم آوردن امکان توليد کالاها و ارائه خدمات بشکل کارا و مطلوب مي باشد.
براي بررسي، ارزيابي و کاربرد اين سيستم ها، دانش و مهارتهاي علوم رياضي، علوم فيزيکي و علوم اجتماعي به همراه فنون و تکنيکهاي طراحي مهندسي مورد نياز است. فعاليتهاي مهندسي صنايع همانند پلي است که ارتباط بين اهداف مديريت و عملکرد عملياتي سازمان را ايجاد مي نمايد.


 
 
 
مهندسان صنايع بيشتر درگير افزايش بهره وري در مديريت منابع انساني، روشها و تکنولوژي هستند و حال آنکه ساير رشته هاي مهندسي بيشتر درگير ماهيت فني فرايندها و فراورده ها مي باشند. در واقع مهندسي صنايع تنها رشته مهندسي است که عامل انسان يکي از مولفه هاي اصلي سيستمهاي مورد مطالعه آن را تشکيل مي دهد. در نتيجه مهندسان صنايع در تيمهاي ميان رشته اي براي امور برنامه ريزي، نصب و کنترل و بهبود فعاليتهاي موسسات به خدمت گرفته مي شوند. با توجه به مطالب فوق، مهندسان صنايع بستر لازم براي تعامل تخصص هاي مختلف و کار گروهي را به بهترين وجه ايجاد نموده و در نتيجه امور طرح، برنامه ريزي، اجرا و نظارت بر عملکرد نظامهاي توليدي خدماتي بشکل منسجم تر انجام مي شود و در نهايت انسجام امور به بهبود مستمر در جهت سهولت کارها، راحتي کارکنان، کاهش هزينه ها، ارتقا کيفيت و جلب رضايت مشتريان منجر مي شود.
کارهاي کليدي و مشخص مهندسي صنايع در بازار کسب و کار عبارتند از: برنامه ريزي استراتژيک و عملياتي سازمان، مديريت توليد، مديريت مهندسي، مديريت پروژه، مهندسي لجستيک، مهندسي سيستم هاي کيفيت، مهندسي سيستم هاي اطلاعاتي، مهندسي مالي، مهندسي ارزش، مهندسي سيستم هاي بهره وري، طراحي فرايندها و ساختارهاي سازماني و .... مي باشد.

گروه مهندسي صنايع دپارتمان فنی و مهندسی مجتمع فني تهران نمایندگی ونک پيشرو در ارائه خدمات آموزشي در حوزه هاي مديريت پروژه، مديريت کيفيت، مديريت توليد و مهندسي مالي مي باشد. دوره های حرفه ای
آموزش MSP 2016
آموزش Pert Master
آموزش Oracle Primavera P6
آموزش Primavera
آموزش Minitab
آموزش COMFAR III
از جمله دوره های مهندسی صنایع می باشد.
همچنين کارگاه هاي آموزشي و سمينارهاي چند روزه همچون برنامه ريزي و کنترل پروژه هاي نفت، گاز و پتروشيمي شامل برنامه ريزي و کنترل زمان، هزينه، تامين تجهيزات و ريسک جزء اهداف آموزشي گروه مهندسي صنايع دپارتمان مي باشد.
برگزاري سمينارهاي رايگان تخصصي مهندسي صنايع و شرکت در نمايشگاه هاي کنفرانس هاي بين المللي معتبر داخلي نيز جزء برنامه هاي گروه مهندسي صنايع جايگاه ويژه اي دارد.
 
مهندسی صنایع مجتمع نی تهران

آموزش نرم افزارهای کنترل پروژه (پریماورا و msp)


یکی از محبوب ترین نرم افزارهای مدیریت پروژه نرم افزار MSP می باشد.  این نرم افزار به مدیران و کارشناسان پروژه کمک می کند تا بتوانند برای یک پروژه برنامه زمانبندی تهیه نمایند، همچنین این نرم افزار آنها را در تخصیص و تسطیح منابع و بودجه بندی به آنها کمک می کند.سپس با این نرم افزار می توان پیشرفت زمانی و فیزیکی واقعی فعالیت ها را وارد نمود تا بتوان آنها را با برنامه هدف مقایسه نمود و پی به انحرافات بوجود آمده در پروژه برد.
Oracle Primavera Project Management Ver. 8.2
 یکی دیگر از نرم افزارهای کنترل و مدیریت پروژه می باشد که در چند سال اخیر استفاده از آن رواج پیدا کرده است. این نرم افزار که به اختصار P6 نامیده می شود با امکان استفاده برای چندین کاربر و پروژههای چندگانه (Multi Project) اطلاعات مختلف مربوط به زمان، هزینه ومنابع پروژهها را درسطوح مختلف سازمان و امکان تحلیل و بررسی آنها را در اختیار کاربران قرار می دهد. این نرم افزار مناسب سازمانهایی است که با مدیریت پروژههای مختلف و امکان تعریف کاربران متعدد در یک بخش یا کل سازمان سر وکار دارند.
یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای مدیریت ریسک که تاکنون به مدیران و برنامه ریزان پروژه معرفی شده است، در مدیریت پروژه، ریسک مشخصه ای است که در نتیجه تغییر رخ می دهد. این اتفاق می تواند بر روی پروژه اثر منفی یا مثبت داشته باشد. دراغلب موارد، ریسک به خسارت مرتبط می شود. میزان خسارت ناشی از ریسک را می توان تخمین زد. نرم افزار Risk Analysis می باشد. این نرم افزار علاوه براینکه در زمینه مدیریت ریسک بسیار قوی ظاهر شده است، در زمینه برنامه ریزی پروژه برنامه ریزی زمان، هزینه و منابع) نیز نرم افزار بسیار قوی و منعطف می باشد. سادگی در نحوه استفاده از این نرم افزار یکی دیگر از نقاط قوت این نرم افزار می باشد. گزارشات تولید شده در Risk Analysis از تنوع بالایی برخوردار است. این نرم افزار سازگاری بسیار خوبی با نرم افزارهای MSP وProject Management Primavera دارد.

مدیریت پروژه برنامه ریزی و هدایت پروژه درچارچوب زمان، هزینه و کیفیت مشخص به سوی ایجاد نتایج مشخص آن است. مدیریت پروژه فعالیت های برنامه ریزی، سازماندهی، نظارت براجرا و هدایت اجرا را در برمی گیرد و سعی دارد تا با استفاده از منابع، نتایج مشخص و مورد انتظار را با هزینه ای توافق شده در موعد درست خود تحویل دهد. پيكره ي دانش مديريت پروژه مجموعه ي دانش موجود در حرفهي مديريت پروژه مي باشد. همچون ساير حرفه ها مثل حقوق، پزشكي و حسابداري، اين پيكرهي دانش بر متخصصين و دانشگاهياني كه از آن استفاده ميكنند و آنرا ترقي ميدهند، متكي ميباشد. پيكره ي كامل دانش مديريت پروژه دربرگيرنده ي شيوه هاي سنتي اثباتشده كه بسيار به كار برده ميشوند، همينطور شيوه هاي خلاقانه كه در اين حرفه پديدار شده اند، شامل موضوعات چاپ شده و چاپ نشده ميباشد. در نتيجه پيكره ي دانش مديريت پروژه به صورت پيوسته تكامل مي يابد
.


آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد.


کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان