بستن

آموزش هنرهای تجسمی

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
1HT 01-1
آموزش خوشنویسی با خودکار
رزرو تلفنیسه شنبه 18:00 تا 20:002110 درصد6,200,000
2HT 02-1
آموزش خوشنویسی با خودکار
رزرو تلفنیپنجشنبه 13:00 تا 15:002110 درصد6,200,000
3HT 03-1
طراحی نقاشی مقدماتی
رزرو تلفنیجمعه 10:00 تا 13:006010 درصد12,000,000
4HT 04-1
طراحی نقاشی متوسط
رزرو تلفنیپنجشنبه 09:00 تا 13:004010 درصد10,500,000
5HT 05-1
طراحی نقاشی پیشرفته
رزرو تلفنیجمعه 13:00 تا 17:004010 درصد11,000,000
6HT 09-1
پتینه و هنرهای دکوراتیو
رزرو تلفنیدوشنبه 10:00 تا 15:008410 درصد20,000,000
7HT 11-1
نقاشی بداهه
رزرو تلفنیچهارشنبه 10:00 تا 13:001210 درصد6,940,000
هنر همواره وسیله ی مناسبی برای بیان احساسات درونی و انتقال آن به دیگران است به طوری که هنرمند، مخاطب خود را تحت تاثیر قرار دهد و بتواند احساسات تجربه شده ی خود را با آن ها در میان بگذارد و دیگران نیز بتوانند از مسیر حسی و خیالی او عبور کنند.این واقع ما را بر آن داشت تا با ایجاد فضایی مناسب و بکارگیری اساتید برجسته شما را در ارائه احساس درونیتان یاری کنیم

آموزش نقاشی روی پارچه 


مطمئنا برای شما هم اتفاق افتاده است که برای خرید لباسی با طرح زیبا و دلخواهتان زمان زیادی را صرف کنید و در نهایت نیز نتوانید آنچه را که به طور کامل مطابق با سلیقه ی شماست بیابید.اما تا به حال فکر کرده اید که لباس ها یا سطوح پارچه ای را خودتان نقاشی و تزئین کنید.
در حال حاضر بسیاری از طراحان لباس در سراسر دنیا پارچه های مورد نیازشان را خود نقاشی و تزئین می کنند تا نتیجه ای کاملا منحصر به فرد، شخصی و غیر معمول بیافرینند.در این دوره به آموزش روش های متنوع نقاشی روی پارچه همچون چاپ باتیک، استنسیل، سیلک اسکرین و تکنیک های گره چینی، ماسکه کردن، آفتابی و ...   می پردازیم. در ادامه تصاویری از این هنر زیبا آمده است:
 
نقاشی روی پارچه مجتمع فنی تهران
 

نقاشی روی پارچه مجتمع فنی تهران
 
 
 

آموزش تکنیک های رنگ و پتینه در هنر دکوراتیو


رنگ آمیزی تزئینی (FAUX FINISH) به مجموعه ای از افکت ها و جلوه هایی گفته می شود که باعث به اشتباه انداختن بیننده می شود. این هنر از سال 1980 وارد تزئینات داخلی ساختمان شد، و تاکنون افکت های متنوعی به آن اضافه شده است. در حال حاضر به صورت یک رشته از زیر مجموعه معماری داخلی در اکادمی های مختلف دنیا تدریس می شود. هنرجویان پس از اتمام دوره با افکت های متنوع و مختلف آشنا شده ، و با در نظر گرفتن فضای اجرایی شان انرا بکار می گیرند.
در این دوره ها هنرجویان با انواع رنگ و تکسچر، انواع تکنیک های پتینه دیوار و تابلوهای دکوراتیو، تکنیک های  مختلف پتینه دیوار از قبیل برنز، فلز، چوب، سنگ، مرمر و ...، تکنیک های کهنه کاری و آنتیک کردن ظروف و مجسمه، آشنا می شوند و در پایان نیز دوره  مدرک رسمی و دو زبانه مجتمع فنی تهران را دریافت می نمایند.
 

آموزش تذهیب


تذهیب را می‌توان مجموعه‌ای از نقش های بدیع و زیبا دانست که نقاشان و مذهبان برای هرچه زیباتر کردن کتاب های مذهبی، علمی، فرهنگی، تاریخی، دیوان اشعار، جُـنگهای هنری و قطعه‌های زیبای خط به کار می‌برند.
استادان تذهیب این مجموعه‌های زیبا را در جای جای کتاب ها به کار می‌گیرند تا صفحات زرین ادبیات جاودان و متون مذهبی سرزمین خود را زیبایی دیداری ببخشند.
به این ترتیب است که کناره‌ها و اطراف صفحه‌ها، با طرح هایی از شاخه‌ها و بندهای اسلیمی، ساقه، گلها و برگهای ختایی، شاخه‌های اسلیمی و گلهای ختایی و یا بندهای اسلیمی و ختایی و... مزین می‌شوند.
تذهیب، همچون نقاشی دارای مکتب ها و دوره‌های خاصی است ؛ چنانکه می‌توان از مکاتب سلجوقی، بخارا، تیموری، صفوی و قاجار و شعب مختلف هر مکتب سخن گفت. برای مثال، در مکتب تیموری، شعبه‌های شیراز، تبریز، خراسان و... را می‌توان تمیز داد و در واقع، تفاوت در رنگ‌ها، روش قرار گرفتن نقش‌ها در یک صفحه تذهیب و تنظیم نقش‌ها در مکتب‌های مختلف، عامل این تفاوت است.

 

آموزش خوشنویسی با خودکار


بدخط بودن و خوانا نبودن دست خط یکی از مشکلاتی است که اکثر افراد با آن مواجه هستند این مسئله درآنجا اهمیت می یابد که دست خط افراد را تا حدی بیانگر شخصیت وی می دانند. دوره خوشنویسی با خودکار یکی از دوره های پرطرفدار است که با گذراندن این دوره حدودا یکماهه می توانید خطی زیبا داشته باشید .
 

آموزش طراحی و نقاشی


دوره های نقاشی شامل آموزش نقاشی روی شیشه و سفال، نقاشی موزاییک ، نقاشی روی پارچه و آموزش نقاشی و طراحی می باشد.

آموزش مجسمه سازی


هنر مجسمه‌سازی راهی مناسب برای بیان و اشاعه فرهنگ و اندیشه انسانی است. تفاوت این هنر با سایر هنرها در کاربردی‌تر بودن و برقرار کردن ارتباط راحت‌تر با آن است.
مجسمه‌سازی که هنری سه بعدی و مرتبط با فضا است در تمدن های باستان به شکل گسترده در زندگی اجتماعی آدمیان نقش داشته و علاوه بر زیبایی،کاربردهای گوناگونی را تجربه کرده است. در این‌ رشته‌ دانشجویان‌ در آغاز الفبای‌ حجم‌ و مجسمه‌سازی‌ را فرا می‌گیرند و در مرحله‌ بعد نسبت‌ به‌ طبیعت‌ شناخت‌ پیدا می‌کنند و یاد می‌گیرند که‌ چگونه‌ از طبیعت‌ برای‌ ساخت‌ مجسمه‌ الهام‌ بگیرند و سپس‌ از طبیعت‌ عبور کرده‌ و آن‌ را پالایش‌ می‌کنند و در نهایت‌ ترکیب‌ می‌کنند و ماده‌ جدید به‌ دست‌ می‌آورند.


جهت ثبت نام و مشاوره با شماره 88889796 داخلی 109 تماس حاصل نمایید.

مشاوره و ثبت نام
88889796
داخلی 109

آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد.

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان