رعایت اصول فنی طراحی دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان علاوه بر ایجاد حس آرامش و طراوت در محیط زندگی، بر جذب و دوام مشتریان و مراجعین و افزایش کارایی پرسنل در محیط کار می‌افزاید و این مهم که خصوصا در عصر حاضر از اولویت زیادی برخوردار است، فضای کاری مناسبی را برای هنرجویان رشته‌های معماری و عمران و علاقه‌مندان به طراحی دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان فراهم نموده است و لزوم اشراف بر دانش به روز این حرفه به شدت احساس می‌شود؛ اما در بسیاری از دانشگاه ها مباحث به صورت دستی و تئوری آموزش داده می‌شود اما نیاز بازار کار بیشتر به یک کار کامل و حرفه‌ای با خروجی نرم افزار می‌باشد،
استفاده از اساتید مجرب و با تجربه در هریک از این دوره ها باعث شده دانشجویان این دوره ها با مشکلات موجود در بازار کار و شرایط خاص این بازار به خوبی آشنا شده و بتوانند دانش معماری داخلی خود را به شکل مطلوب و کاربردی به کمک پنج نرم افزار کلیدی و دروس تخصصی طراحی دکوراسیون به اجرا بگذارند و بتوانند تا بدست آوردن تجربه کافی در این زمینه، از پس پروژه های مهم و نهایی که اجرا میکنند به خوبی برآیند.

دروس موجود در این دوره :
- autocad 
- نقشه کشی ساختمان 
- اسکیس و راندو
- درک معماری 

درک معماری : جهت آشنایی با ابزارهای اصلی معماری داخلی است. در این دوره دانشجو با انواع پالت های رنگ، هارمونی ها، کنتراست ها، ریتم ها و تعادل و تناسب آشنا می شود به طوری که بتواند کمپوزیسیون خوب را در فضای داخلی تشخیص دهد
اسکیس و راندو : در واقع به معنای طراحی سریع و فاقد جزییات زیاد می باشد که طراح یا معمار جهت نشان دادن آنچه در ذهن می پروراند از آن استفاده می کند.
نقشه کشی : در این درس  با تکیه بر مفاهیمی همچون پلان تیپ طبقات، پلان معرفی فضا، پلان مبلمان، پلان اندازه گذاری داخلی و خارجی، کد های ارتفاعی، درب و پنجره، پلان آکس بندی، شیب بندی، مقاطع و نماها، و ... تسلط دانشجو را در نقشه خوانی و نقشه کشی بالا می برد.
اتوکد : به عنوان الفبای نرم افزار های معماری در زمینه ترسیمات دو بعدی و سه بعدی است  تا دانشجویان بتوانند کلیه نقشه های ترسیمی خود را به ثبت رسانند.


مدارک پایان دوره طراحی معماری و دکوراسیون داخلی  مقدماتی : ارائه گواهینامه معتبر 2زبانه از سوی مجتمع فنی تهران (قابلیت ترجمه رسمی و مورد تایید شرکت های خصوصی و دولتی)  به علاوه مدرک  از دانشگاه city & GIULDS  انگلستان
همچنین لازم بذکر است پس از دریافت مدرک دوره مقدماتی، متوسط و پشرفته می توان در صورت تقاضای دانشپذیر، مدرک بین المللی از دانشگاه ITD  کانادا  به هنرجو اهدا شود. 

مشاوره و ثبت نام
88889796
داخلی 114


مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک با حضور اساتید مجرب و باسابقه دانشکده هنر و معماری، دوره پکیج طراحی معماری و دکوراسیون داخلی را برگزار میکند.

جهت ثبت نام یا رزرو آنلاین به صفحه آموزش دوره پکیج معماری مقدماتی مراجعه نمایید.