بازار کار نرم افزار سایز بندی جمینی  Gemini

🔸نرم افزار جمینی  چیست؟

کاربرد نرم افزار در به روز رسانی وسرعت ساخت وپرداخت حوزه های طراحی و مهندسی بر همگان مشهود است .لذا در هر رشته ای آموزش نرم افزار های تخصصی شما را متمایز وتوانمند تر می کند. استفاده از نرم افزار خطای کاری و اجرایی را تا درصد بسیار بالایی کاهش می دهد وعموما سبب افزایش سرعت ومهارت اجرایی می گردد.
بدین منظور شما در هر رشته ای باشید؛ استفاده از نرم افزار های تخصصی جزئی جدایی ناپذیر از آن است. در این مقاله قصد دارم نرم افزار جمینی، که مخصوص الگو سازی در طراحی لباس و دوخت است را خدمتتون معرفی کنم.

 
 نرم افزار جمینی , Gemini , طراحی لباس , آموزش الگوسازی , آموزش طراحی لباس , آموزشگاه , مجتمع فنی تهران

🔸ویژگی های نرم افزار سایز بندی جمینی Gemini

نرم افزار جمینی بر اساس قابلیت های مختلفی که در فضاهای دو بعدی دارد یکی از محبوب ترین نرم افزارهای مدرن در حوزه طراحی الگو و مدلسازی کاربردی است. این نرم افزار، قابلیت های بسیار متنوعی دارد که به برخی از آن ها اشاره می کنم: 
 • قابلیت های سایزبندی الگوهای خاص به روش اتوماتیک و دستی
 • امکان ذخیره کردن، آرشیو، سایز بندی به عنوان یک قانون اتوماتیک
 • امکان طراحی الگوهای مادر بر اساس متدهای مختلف
 • امکان انتقال الگوهای طراحی شده به نرم افزارهای دیگر
 • استفاده از دستیار الگو به منظور اصلاح برخی الگوها
 • امکان انتقال اجزای برخی الگوها به الگوها و مدل های جدید
 • قابلیت ویرایش و کنترل خطوط منحنی الگوهای مختلف
 • تبدیل فرمت خروجی به نرم افزارهای شناخته شده
 • ابزارهای گوناگون به منظور طراحی و مدلسازی راحت
 • امکان چیدمان الگوها به منظور تسهیل در برش تولید انبوه
 • تبدیل به زبان های فارسی، انگلیسی، ترکی، عربی و ...
 
باتوجه به ویژگی های ارائه شده از این نرم افزار هنرجو و کاربر این نرم افزار می بایست تسلط به روش های الگو و سایزبندی به صورت دستی را داشته باشد و بعد در این نرم افزار به راحتی پیاده سازی و اجرا کند. نرم افزار جمینی فضای مناسبی جهت امور عملیات تولید انبوه و آرشیو الگوها و سایزبندی های شخصی و مهم طراح فراهم می آورد. 

 
نرم افزار جمینی , Gemini, طراحی لباس , آموزش الگوسازی , آموزش طراحی لباس , آموزشگاه مجتمع فنی تهران , مجتمع فنی تهران

🔸جمینی Gemini مناسب چه افرادی است؟

اگر شما تولید کننده پوشاک هستید می توانید ازین نرم افزار به منظور طراحی الگو های استاندارد خود استفاده کنید و در فضای مناسب محیط نرم افزار، الگو های پایه خود را آرشیو کنید. چرا که قدرت آرشیو این نرم افزار سبب سهولت نگه داری و تغییر مدل را برای تولید کننده ایجاد می کند. الگو های پایه را می توانید بر اساس متد خاص خود طراحی کنید و آن ها را به عنوان طرح پایه آرشیو کنید. مثلا شما الگوی پایه شلوار را رسم کرده اید و در مرحله نمونه گیری از آن راضی هستید، حال می توانید الگو را در مراحل مختلف کالکشن خود؛ فقط بر اساس طرح جدید یا کالکشن های متفاوت تغییر دهید و همین سبب سرعت نمونه گیری و پروسه تولید می شود

🔸آموزش و یادگیری نرم افزار جمینی

نرم افزار جمینی محیط بسیار ساده وروانی دارد و یادگیری آن پیچیده نیست، چرا که آیکون های دقیق طراحی الگو در آن تعبیه شده و بسیار راحت می توانید از محیط نرم افزار استفاده کنید و مدلسازی های خود را انجام دهید.
 
 نرم افزار جمینی , Gemini, طراحی لباس, بازار کار نرم افزار جمینی ,آموزش الگوسازی , آموزش طراحی لباس , آموزشگاه مجتمع فنی تهران , مجتمع فنی تهران
🔸بازار کار نرم افزار جمینی
اگر شما کارجو هستید و به دنبال شغل مناسبی می گردید، آموزش نرم افزار جمینی یکی از راه های ورود شما به بازار کار است و می توانید در شرکت های مختلفی مشغول به فعالیت شوید. چرا که امروزه تقریبا همه تولید کننده های پوشاک لزوم حرکت با بازار جهانی رقابت و سرعت را درک کرده و سیستم های نرم افزاری را پیاده سازی کردند.
 
 نرم افزار جمینی , Gemini, طراحی لباس, تفاوت جمینی با سایر نرم افزار ها , آموزش الگوسازی , آموزش طراحی لباس , آموزشگاه مجتمع فنی تهران , مجتمع فنی تهران
 

🔸تفاوت جمینی با سایر نرم افزار های حوزه طراحی لباس

نرم افزارهای  موجود در بازار در حوزه الگو سازی به تعداد انگشتان یکدست هم نمی رسد، اما یکی از بهترین نرم افزار ها که ابزار طراحی مستقیم الگو ومدلسازی را دارد و درصد خطا ندارد؛ جمینی است. این نرم افزار نسخه فارسی هم دارد و راحت قابل استفاده است.
نرم افزار مانی وگربر  و جک هم در بازار موجود است که هزینه های خرید دانگل آن ها متفاوت است.  نرم افزار های دیگری همچون مارولوس؛ جزو نرم افزار های سه بعدی هستند و درصد خطای الگو سازی آن بالاست و فقط مخصوص مدلسازی است. پس در فضای تولید؛ مناسب الگو سازی نیست.
نرم افزار جمینی به لحاظ سهولت دسترسی بسیار ساده است و قابلیت خرید دانگل های تک کاربره و چند کاربره به منظور انواع خروجی ها و پلات را دارد. نرم افزار کرک شده آن نیز به منظور آموزش و دمو در فضای اینترنت  موجود است. بدین منظور فضای آموزش این نرم افزار سرعت بیشتری پیدا می کند.

🔸سخن پایانی

قابلیت های یکتای نرم افزار جمینی، آن را تبدیل به عضوی جدایی ناپذیر از صنعت مد و پوشاک کرده است و امروز بسیاری از طراحان، شرکت ها، تولیدی های جزئی و عمده ی لباس و... به نحوی از این نرم افزار بهره می گیرند.
 

🖋به قلم مهدیه احمدی

 کاری از تیم تولید محتوای مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

-------------------------------

🧥 دوره آموزش نرم افزارهای مد و پوشاک 🧥

آموزش نرم افزار جمینی در طراحی لباس 

آموزش نرم افزار ایلاستریتور در طراحی لباس    

  آموزش نرم افزار مارولوس در طراحی لباس    


برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید

☎ یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۰۹ تماس بگیرید.
🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک