معرفی جامع نرم افزار هلو

یکی از اساسی و مهم ترین سوالات و دغدغه حسابداران در فرآیند آموزش دوره‌های حسابداری این است که برای آموزش نرم افزار حسابداری کدام نرم‌افزارها از اولویت بیشتری برخوردارند؟ با توجه به اینکه تنوع نرم‌افزارهای حسابداری در بازار بسیار بالاست و شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف هر کدام از یک نرم‌افزار به‌ خصوص استفاده می‌کنند و از آن جایی که نمی‌توان از  یک نرم‌افزار حسابداری را برای تمام کسب‌وکارها استفاده کرد، در سلسله مقاله هایی اقدام به معرفی نرم افزارهای حسابداری خواهیم کرد. در ابتدا  به معرفی  نرم افزارهای رایج و پرطرفدار و پر فروش  هلو و سپیدار می پردازیم و  در این مقاله قصد داریم نرم افزار هلو را بررسی کنیم.
 
آموزش و یادگیری نرم افزار حسابداری هلو در مجتمع فنی تهران
تاریخچه نرم افزار حسابداری هلو
بدون هیچ گونه تردیدی می توان گفت نرم افزار هلو یکی از معروف ترین نرم افزار های حسابداری است .شرکت مهندسی نرم افزار هلو  اولین و قدیمی‌ترین نرم‌افزار یکپارچه مالی تحت ویندوز را از سال 1377 تولید و به‌روز‌رسانی کرده. این نرم‌افزار مالی شامل سه دسته محصولات اصلی فروشگاهی، شرکتی، تولیدی است. همچنین برای هر شغلی نرم‌افزار حسابداری مخصوص همان شغل را به صورت ویژه و جداگانه طراحی شده  است.  
نکته: اگر شما از نرم افزار عمومی، یا نرم افزارهلویی غیر مرتبط با کسب و کار خود استفاده کنید، ممکن است پیچیدگی و مراحل اضافی در سند زدن را احساس کنید.
این نرم‌افزار حسابداری و مالی شامل تمامی بخش‌های حسابداری، بازرگانی، انبارداری، خزانه‌داری و تولید به صورت یکپارچه است. اسناد مربوط به هر بخش هم‌زمان تنظیم می‌شود. این نرم‌افزار حسابداری، اسناد را به صورت اتوماتیک صادر می‌کند. حسابدارها با هر سطحی از دانش حسابداری قادر به تنظیم اسناد خواهند بود. برای کاربرانی که تمایل دارند اسناد دستی تنظیم کنند، نرم‌افزار هلو امکان صدور دستی اسناد را هم فراهم می‌کند.
 
کلاس آموزش جامع حسابداری  در مجتمع فنی تهران
امکانات نرم افزار حسابداری هلو
این نرم افزارهای حسابداری و مالی شامل امکانات بی شماری از جمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارش های متنوع و... هستند. کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم افزارهای حسابداری هلو را به پرکاربردترین نرم افزار مالی و حسابداری کشور تبدیل کرده است. نرم‌افزار حسابداری هلو ارزش افزوده را محاسبه می‌کند و کاملاً هماهنگ با قوانین دارایی است. اسناد صادر شده این نرم‌افزار از طرف دارایی تأیید شده است.
 
نحوه ارائه نرم افزار هلو
 نرم افزار حسابداری هلو به صورت نسخه های تک کاربره و شبکه ارائه می شود.

1. آموزش برنامه هلو فروشگاهی:

برای صاحبان کسب و کار و یا فروشگاه کوچک مناسب است.  نرم افزار حسابداری فروشگاهی ساده نسخه‌ای است که بر اساس خرید و فروش کالا، انبار و صندوق طراحی و برنامه نویسی شده است. امکان مدیریت کالا و انبارو  برای هر کالا، تعریف کد و بارکدهای مختلف برای هر کالا نام برد. امکان دیگر  برنامه هلوی فروشگاهی جست‌و‌جو در انبارگردانی یا صدور فاکتور به راحتی از نام کالا، بارکد یا شماره سریال کالا است که به صورت اتوماتیک و بسیارسریع گزارش مورد نظر را به دست آورد. نرم افزار هلو فروشگاهی دارای سه دستهی  پایه، ساده، متوسط و پیشرفته است.

 

2. آموزش برنامه هلو شرکتی

برای کسب و کـارهای شرکتی‌ نوشته شده است که غیر از امکانات عمومی بازرگانی، نیاز به ثبت انواع عملیات حسابداری و گزارش‌های پیشرفته دارد. نرم افزار هلو شرکتی شامل چند دسته بندی به شکل نرم افزار هلو شرکتی ساده، متوسط، پیشرفته، ویژه و پیشرفته دو کاربره است که متناسب با نیاز  هر شرکت به صورت تخصصی طراحی شده است

3. یادگیری برنامه هلو صنعتی

از لحاظ نوع حسابداری در سطح صنعتی و کارخانه ها و... می باشد، این نرم افزار مناسب  کسب و کارها و مشاغل گوناگونی است که می خواهند از روش حسابداری دائمی استفاده نمایند. صاحبان تمامی مشاغل و اصناف به راحتی مطابق نیاز مجموعه خود می توانند از این نسخه از نرم افزار مالی هلو استفاده نمایند و از امکانات کاربردی این نرم افزار بهره مند گردند.

 

4. برنامه  هلو تولیدی

امکانات تخصصی بیشماری برای مشاغل تولیدی فراهم کرده تا مدیریت دقیق، کاملی بر مجموعه فرآیندهای تولیدات محصول خود داشته باشید. به‌نحوی که با معرفی محصولات و فرمول تولید، به ‌صورت اتومـاتیک از انبار مواد اولیه کسر و به موجودی انبار محصولات اضافه خواهد شد. این نرم ‌افزار به شما امکان می‌دهدکه با محاسبه بهای تمام‌شده هرکالای تولیدی، بتوانید قیمت فروش آن را با درنظر گرفتن حاشیه سود تعیین کنید.

 

5. برنامه هلو تحت شبکه

چدر نرم افزار حسابداری تحت وب نرم افزار هلو بدون توجه به فاصله جغرافیایی می توان امور حسابداری خود را از کارخانه، انبار، فروشگاه، داخل یا خارج از کشور پیگیری کرد. 

کلاس آموزش و یادگیری  نرم افزار حسابداری , آموزش و یادگیری حسابداری

معایب و مزایای نرم افزا هلو

هلو نیز مانند سایر نرم افزار های حسابداری دارای مزایا و معایبی نیز می باشد. ولی به جرات می توان گفت مزایا و کاربرد این برنامه همواره به مراتب بیشتر می باشد. در این بخش به صورت اختصار به مزایا و معایب نرم افزار هلو می پردازیم.

1. نصب و راه اندازی آسان نرم افزار 

2. استفاده راحت از نرم افزار هلو
3. امنیت برنامه حسابداری هلو

4. امکان گزارش گیری از نرم افزار هلو

5. مقرون به صرفه بودن 

6. امور مالی اتوماتیک

7. برنامه ریزی مالی


معایب نرم افزار هلو

1. پیچیدگی بیش از حد نسبت به نرم افزارهای رقیب در برخی نسخه ها

2. باگ در نسخه های قدیمی (که پیشنهاد می شود از نسخه های جدید استفاده کنید)

3. قیمت نسبتا بالای خرید نرم افزار سفارشی 

 

 

نحوه خرید و تهیه نرم افزار حسابداری هلو

 راه‌های خرید بسیار آسان و در دسترس کاربران است. شرکت نرم‌افزار حسابداری و مالی هلو بیش از 500 نمایندگی فروش در سرتاسر کشور دارد. همچنین فروشگاه آنلاین هلو روی سایت در دسترس خریداران آنلاین است.

نرم افزار هلو در دوره جامع آموزش و یادگیری حسابداری در آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، به طور جامع و کامل در کنار نرم افزار محبوب سپیدار به شما عزیزان آموزش داده می شود تا در کنار یادگیری اصول مقدماتی تا پیشرفته حسابداری، در زمینه انفورماتیک و نرم افزارهای رایانه ای نیز مهارت های لازم برای استخدام به عنوان حسابدار در هر شرکتی را به دست بیاورید.


به قلم:  ناهید اسعدی، کارشناس دپارتمان حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

 کاری از تیم تولید محتوای 

مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک


 

کلاس های آموزش و یادگیری حسابداری در مجتمع فنی تهران

برای دیدن صفحه اطلاعات دوره های جامع حسابداری کلیک کنید

 

برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید 

☎ یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۰۲ تماس بگیرید. 
🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک