در عصر حاضر با رشد چشمگیر بازار جهانی و تغییر روند کسب وکارها، فرصتی بزرگ و تهدیدی بزرگ تر در کمین تمام کسب وکارها قرار دارد؛ از جهتی فرصتی مناسب است برای کسب وکارهایی که متناسب با این روند پیش می روند و تهدیدی بزرگ است برای کسب وکارهایی که غافل از این روند هستند که اگر تغییری در استراتژی کسب وکار خود ایجاد نکنند از گردونه رقابت حذف خواهند شد.

به این منظور مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک  با با برگزاری کلاس های متنوع و بهره گیری از اساتید مجرب در جهت ارتقاء سطح علمی دانش پذیران همچنین ارائه جدیدترین دوره های مربوط به هر یک از زمینه ها، سعی در تربیت نیروهای متخصص در زمینه مربوطه را دارد.

دوره های مدیریتی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک به شرح زیر برگزار می شود:

مدیریت بازاریابی دیجیتال:

دوره مدیریت بازاریابی دیجیتال برای کسب وکارهای کوچک و متوسط و کسب وکارهای نوپا و همچنین آنلاین  کاربرد زیادی دارد. این دوره به مدیران بازاریابی و تبلیغات کمک می کند تا بتوانند بر مبنای نیاز شرکت و مخاطب، ابزارهای بازاریابی دیجیتال، کمپین بازاریابی خود را طراحی، تدوین و همواره آنالیزکنند. بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ این امکان را به مدیران می دهد تا با بودجه ی محدود در مدت زمان کم، بازخورد خوب و مناسبی دریافت کنند.مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک دوره اموزش مدیریت مالی


یکی از اهداف بازاریابی دیجیتال، بهینه سازی تبلیغات و کاهش هزینه هاست. کاهش هزینه تبلیغات و بازخورد مناسب، مهم ترین اهداف شرکت هاست. آنان می توانند بهره وری خود را افزایش دهند.
در این دوره به صاحبان کسب و کارها، فعالان حوزه دیجیتال و مدیران اجرایی و بازاریابی شرکت ها اصول بازاریابی دیجیتال (تبلیغات گوگل، شبکه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوا، بهینه سازی وب سایت یا (SEO) و بررسی عوامل موثر در موفقیت بازاریابی دیجیتال (تحلیل وب سایت، بهینه سازی نرخ تبدیل سایت، انتخاب گزینه برتر) آموزش داده خواهد شد که در نهایت باعث جذب مشتریان جدید برای کسب و کار شما در فضای آنلاین می شود. هدف از انجام دیجیتال مارکتینگ، هزینه کمتر، بازار هدفمند، امکان سنجش دقیق اثر بخشی و ارتباط دو طرفه با مشتریان می باشد.
 
 
مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک دوره اموزش مدیریت مالی دیجیتال مارکتینگ
 

مدیریت فروش:

فروش یکی از عوامل زیر مجموعه بازاریابی است. به عبارتی فروش انتهایی ترین عملیات بازاریابی در یک معامله است ولی در عین حال شروع یک رابطه بلندمدت با مشتریان است. در شکل گیری این رابطه بلند مدت به نحوی که منجر به پیوند دائمی با مشتریان شود مهندسی تمامی عملیات (موفق و نا موفق) ضروری است.

  • دانش پذیران با گذراندن این دوره مدرک معتبر و دو زبانه از مجتمع فنی تهران خواهند داشت .
  • دانش پذیران در این دوره مهارت های در زمینه مذاکرات حضوری، تلفنی و دیجیتال خود را ارتقا می دهند.
  • پس از گذراندن این دوره دانش پذیران میتوانند به عنوان  مدیران و کارشناسان فروش وارد بازار کار شوند.
 
مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک دوره اموزش مدیریت منابع انسانی

 
دوره جامع مدیریت منابع انسانی:

با نگرش دقیق به سیستم های سازمانی درمی یابیم که انسان مهم ترین عامل در رسیدن به اهداف سازمانی است به این دلیل که سایر منابع وارده به سازمان به خودی خود نخواهند توانست هدف های سازمانی را تحقق بخشند. در عصر حاضر مدیران رده بالای سازمان ها به این نتیجه رسیده اند که بدون یک مدیر منابع انسانی موثر و کارآمد رسیدن به هدف های سازمانی بسیار مشکل است.
پس از گذراندن این دوره دانش پذیران مهارت هایی برای بهبود فرآیند اجرایی مدیریت منابع انسانی در راستای جذب، استخدام و به کارگیری هر چه بهتر نیروهای انسانی برای بالابردن راندمان کاری سازمان کسب می کنند.مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک دوره اموزش مذاکره


دوره اصول و فنون مذاکره:

این دوره با هدف آموزش جنبه های تئوریک و ابزارهای کاربردی در مذاکره و کمک به کارگیری این دانش در مذاکرات فردی و حرفه ایی با تاکید بر مذاکرات تجاری طراحی شده و اجرا می شود.
در این دوره سبک رفتاری مذاکره کنندگان و زبان بدن و همچنین سناریوهای متفاوتی که ممکن است هر مذاکره کننده به وجود آورد را شناسایی، پیش بینی و تحلیل کرد تا بتوان بدون لطمه زدن به منافع و خواسته های طرف مقابل یا بدون عبور از مرز اخلاق با کمترین هزینه بیشترین امتیاز را در مذاکرات کسب کرد.


دوره جامع بازرگانی بین الملل:

آموزش تخصصی و مرحله به مرحله  فرآیند کامل واردات و صادرات بر اساس استانداردهای جهانی و منطبق با آخرین تغییرات قانونی و اجـرایی در حـوزه بازرگانی بین الملل هدف این دوره می باشد.

دانش پذیران در این دوره موارد زیر را به صورت کاملا تخصصی آموزش می بینند:

  1. آشنایی با سازمان ها و قوانین بازرگانی داخلی و بین المللی
  2. اصول مذاکرات قراردادهای تجاری
  3. آشنایی با قراردادهای بازرگانی و امور حقوقی
  4. آموزش اعتبارات اسنادی LC و روش های متداول پرداخت در تجارت بین الملل با تاکید بر اعتبارات اسنادی
  5. اصول تدارکات و خریدهای خارجی و ثبت سفارش  و ترخیص کالا
و.....
مخاطبان دوره: تجار و بازرگانان، مدیران و کارشناسان بازرگانی، صاحبان کسب و کار و کلیه علاقمندان به روش های یادگیری سریع و صحیح واردات و صادرات
 
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره، ثبت نام و اطلاع از شرایط تخفیف با دپارتمان مدیریت مالی تماس بگیرید.
.
 
 
مشاوره و ثبت نام
88889796
داخلی 102