مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک تنها نماینده رسمی آکادمی بورگو: 
 
مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، به عنوان برترین و فعال ترین نمایندگی در حوزه طراحی لباس و دوخت مفتخر است اعلام کند که به عنوان تنها نمایندگی رسمی آکادمی مد بورگو ایتالیا در کشور شناخته می شود.

در این مقاله سعی در معرفی این آکادمی داریم:

 
موسسه مد بورگو توسط Fernando Burgo در سال 1962 تاسیس شد، و تجربه طولانی و پر رونق خود را از مد با راه اندازي اين مدرسه به اثبات رسانيد. به اشتراک گذاشتن دانش خود با هر دانش آموز علاقه مند به مد جزو تعهدات وي مي باشد كه از 40 سال تجربه در صنعت مد نشات گرفته است. 
او تمامي معلمين و استادان را از آتليه ها و مراكز هنري شهر ميلان جمع آوري كرده است تا به كمك آنها بتواند هنرجويانش را با صنعت عظيم مد بيشتر اشنا كند. در پايان هر سال تحصيلي موسسه برنامه سازماندهي شده اي را طراحي مي كند تا در اين رويداد بزرگ نه تنها دانشجويان موسسه بلكه حتي كارمندان و مردم عادي نيز بتوانند استعداد خود را به نمايش بگذارند. دراين برنامه از تمام شركت ها و سازمان هاي مربوط به صنعت مد دعوت به عمل می آيد. اين موسسه براي دانشجويان خود كتاب هاي اختصاصي چاپ منتشر مي كند و علاوه بر اين تمام سخنراني ها و كنفرانس ها و ... را كه دانشجويان نياز دارند مكتوب و به صورت فيلم به آنها عرضه مي كند تا سيستم آموزش دانشگاه به كامل ترين وجه اجرا شود.
 
مجتمع فنی تهران,نمایندگی ونک,مدرک بین المللی,بورگو,بورگو ایتالیا,دوره,اموزش,مد,فشن,طراحی لباس


كتاب ها هر سال بازنگري وتدوين مي شوند تا جديدترين متد در همان سال به هنرجويان عرضه شود و تمام مواد و متريال وجزوه ها و كتاب ها براي دانشجويان رايگان مي باشد.
در طول بيش از 40 سال فعالیت اين مدرسه در عرصه اموزش، با شركت ها و سازمان ها و آتليه هاي زيادي ارتباط تنگاتنگي داشته است، به خصوص با طراحان بزرگي چون Dolce & Gabbana, Krizia, Armani, Gucci, Gianfranco Ferré و نام های بزرگ دیگر و البته اين ارتباط كمك زيادي به آينده شغلي آنها براي طراح لباس شدن مي كند. از اين جهت دانشجويان پورتفوليوي مناسبي (براي طراحي لباس زنان و طراحي لباس مردان و كودكان و پيش بيني مد وروند مد) خواهند داشت.

 
مجتمع فنی تهران,نمایندگی ونک,مدرک بین المللی,بورگو,بورگو ایتالیا,دوره,اموزش,مد,فشن,طراحی لباس

ارتباط اين موسسه با مدارس و دانشگاه هاي خارج از ايتاليا

این موسسه در حال همکاری با مدارس بین المللی در ژاپن، سوئیس، اتریش، پرو و به تازگی در ایران مي باشد.

 
همكاري هاي انجام شده:
 
مصر: وزارت فن آوری مصر، پس از انتخاب 200 مدرسه مد ایتالیایی، تصمیم می گیرد مدیریت مرکز طراحی مد (FDC) مصر را به Istituto di Moda Burgo محول كند.
 
هند: هند بزرگترین مدارس طراحی مد (180 شاخه) را دارد ولي موسسه  INIFD ، تصمیم به استفاده از آثار چاپ شده Istituto di Moda Burgo l می گیرد و براي تدوين و دریافت همکاری فنی دروسي چون طراحی مد الکترونیکی و ساخت الگو از Istituto di Moda Burgo كمك مي گيرد.
 
مکزیک: اولين مدرسه مد را با شاخه اي از همين موسسه تاسيس مي كند تحت عنوان Istituto di Moda Burgo by lorn' s

ایران: مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک  دپارتمان تخصصی طراحی لباس
 
سنگاپور: دوره جدید مد در Cavalry Institute که اموزش در اين مدرسه بخاطر داشتن دانشجويان بين المللي به دو زبان ايتاليائي و انگليسي انجام می گیرد.
 
کورس های آموزش این موسسه:
 
· Fashion stylist course
· Fashion design course
· Pattern making course
· Computer Cad design
· Computer Cad-CamSpecial
· fashion design courses
 
مهدیه احمدی: مدیر دپارتمان فرهنگ و هنر مجتمع فنی تهران ونک