مهدیه احمدی مدیر دپارتمان فرهنگ و هنر مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک: هفتمین جشنواره مد و لباس فجر 1396 با حضور متفاوت مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک و با رویکردی متفاوت به صورت همزمان در سه نقطه تهران برگزار گردید. تالار وحدت تهران، کانون پرورش فکری کودکان و برج میلاد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک امسال نیز چون سال های گذشته حضوری پر رنگ و فعال در هفتمین جشنواره مد و لباس فجر داشت. سالن اصلی تالار وحدت، محل نمایش طرح‌ های برتر در بخش نمایش و رقابت جشنواره بود و در نوع خود طرح های خلاقانه و جدیدی ارائه شد. آثار تعدادی از هنرجویان فارغ التحصیل نمایندگی ونک در بخش نمایش جشنواره مد و لباس فجر در سالن اصلی تالار وحدت تهران به چشم می خورد که باعث خرسندی و افتخار مجموعه می باشد.

مجتمع فنی تهران, جشنواره فجر, مد, فشن, طراحی لباس, دوره, اموزش, fashion


همچنین غرفه مجتمع فنی تهران در کانون پرورش فکری کوذکان در بخش علمی دانشگاهی به عنوان بزرگ ترین غرفه نمایشگاه، این بار شاهد رویکردی متفاوت و منسجم و ارائه کانسپت اختصاصی تحت عنوان مد ایرانی (کالکشن گروهی طراحی لباس اجتماع بانوان با الهام از پوشاک قشقایی و بختیاری) ظاهر شد. 

با توجه به پیشرو بودن مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک در آموزش های تخصصی و ارایه مهارت های کاربردی طرح کالکشنی گروهی  تحت عنوان  (طراحی لباس اجتماع بانوان با الهام از پوشاک محلی و و سنتی بختیاری و قشقایی ) مجتمع فنی تهران ونک گامی دیگر در عرصه خلاقیت و نوآوری به همت هنرجویان فعال و پویای مجتمع فنی تهران ونک برداشت.
با توجه به ویژگی های خاص این کالکشن، بسیار مورد توجه تولیدکنندگان صنعت و همچنین رییس کارگروه بنیاد ملی مد و لباس جناب دکتر حمید قبادی قرار گرفت.
طی مراسمی خاص رییس کارگروه بنیاد ملی مد و لباس در غرفه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک حضور به عمل رساند و از این کالکشن و جشنواره مد و لباس ایرانی که به همت مجتمع فنی تهران در خرداد ماه 97 اجرا می شود، رو نمایی کرد.مجتمع فنی تهران, طراحی لباس, دوره, اموزش, جشنواره فجر, fashion


در هفتمین جشنواره مد و لباس فجر، غرفه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک با تعداد 12 اثر در نمایشگاه شرکت کرد که این اتفاق حاصل تلاش دسته جمعی و گروهی هنرجویان و اساتید با ارائه یک کالکشن گروهی برگرفته از قوم بختیاری و قشقایی هست .در این کالکشن گروهی طراحی لباس اجتماع و کاربردی بانوان با استفاده از المان های قوم بختیاری و قشقایی لباس کاربردی مناسب پوشش بیرون از منزل مثل مانتو طراحی و اجرا شد. اولین رو نمایی از این آثار در جشنواره مد و لباس فجر اتفاق افتاد که در مرحله بعد در شهر قوم مورد نظر شیراز خواهد بود.

در پایان این جشنواره، در مراسم اختتامیه از غرفه مجتمع فنی تهران ونک به عنوان غرفه برتر در بخش علمی دانشگاهی تقدیر به عمل آمد.مجتمع فنی تهران, دوره, اموزش, طراحی لباس, جشنواره فجر, fashion

ما را در کانال تلگرام مجتمع فنی تهران نمایندگی های ونک و نارمک دنبال کنید

مشاوره و ثبت نام
88889796 
داخلی 109 و 112