هم اکنون آموزش حسابداری مالیاتی برای افرادی که فعال اقتصادی هستند و یا به عنوان حسابدار قصد دارند در بازارکار حسابداری حضور یافته و درآمد زایی کنند، امری واجب و موردنیاز است .
ماليات عبارت است از قسمتي از در آمد يا ثروت افراد كه به منظور پرداخت بخشي از هزينه هاي عمومي و حفظ منافع اجتماعي و اقتصادي و سياسي كشور به موجب قانون به وسيله دولت وصول مي شود؛ به عبارت ديگر براي دوام و قوام جامعه و ارائه خدمات اجتماعي توسط دولت هر يك از افراد جامعه با توجه به توان پرداخت خود مكلفند بهاي قسمتي از اين خدمات را به عنوان ماليات به دولت بپردازد و در اين مشاركت جمعي براي رسيدن به رشد و توسعه و رفاه و كرامت انساني سهيم باشند.
باتوجه به رویکرد دولت یازدهم و دوازدهم در بحث مالیات، هرروز شامل بروز رسانی قوانین مالیاتی هستیم و در هرروز قوانین سخت تری را شاهد هستیم. قطعا افرادی که بر مجموعه قوانین مالیاتی تمرکز دارند در چنین شرایطی بسیار بازار کار مناسبی را خواهند داشت و از محبوبیت زیادی میان شرکت ها برخوردارد هستند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک با توجه به نیاز بازار کار قصد برگزاری دوره حسابداری مالیاتی نموده است. این دوره زیر نظر اساتید برتر حسابداری از 11 اسفند ماه 96 برگزار می شود.


سرفصل های دوره مالیاتی ویژه بازار کار:
 
نحوه تهیه اظهارنامه مالیاتی
مالیات بر ارزش افزوده
آشنایی با نحوه تنظیم دفاتر حسابداری
خریدو فروش فصلی
قوانین مالیات


جهت کسب اطلاع از تخفیف های ویژه، مشاوره و ثبت نام با ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت نام
88889796
داخلی 102