دپارتمان سینمای دیجیتال مجمتع فنی تهران نمایندگی ونک، در راستای اهداف فرهنگی آموزشی مجتمع و جهت بالا بردن سطح دانش و بینش در حوزه عکاسی، قصد دارد تا سلسله جلساتی را با عنوان،" پنج شنبه های عکاسانه" برپا نماید. بخش اول این سلسله نشست ها شامل 12 جلسه خواهد بود و از ساعت 16 عصر آغاز می شود و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت. حضور برای عموم علاقمندان این حوزه، ازاد و رایگان است و تفاوتی در حضور هنرجویان سابق و فعلی مجتمع فنی تهران با افراد غیر وجود ندارد. تنها نکته مهم در مورد حضور محدود بودن تعداد افراد شرکت کننده است، علاقمندان عزیز می بایست با شماره تلفن 88889796 داخلی 111 تماس حاصل نمایند تا ثبت نام تلفنی رایگان صورت پذیرد.
مدرس دور اول سلسله نشست های عکاسانه، علیرضا حیدری است. ایشان مدرس دوره های
عکاسی 
عکاسی مد
روتوش
و سینمای دیجیتال در نمایندگی ونک و نارمک و ... می باشند.


موضاعات سلسله نشست های عکاسانه:

جلسه نهم در تاریخ 96/07/20 با موضوع معرفی عکاسی صنعتی در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، به آدرس: خیابان ولی عصر(عج) نرسیده به میدان ونک، کوچه 16 گاندی، پلاک 16 برپا می شود.


در این نشست به شما خواهیم گفت که چگونه  هنر عکاسی صنعتی با فعالیتهای شرکتی ، تولیدی و خدماتی در ارتباط می باشد ونقش این سبک از عکاسی چگونه در مطرح نمودن محصولات شرکتها و صنایع دنیا پررنگ ومهم جلوه می نماید.
و....


رزرو و مشاوره 88889796 داخلی 111

همچنین می توانید عدد  5  را به شماره  10002000010010  پیامک نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.