پنجشنبه های عکاسانه تا دوهفته آتی تعطیل است
 
با توجه به درخواست های مکرر هنرجویان و شرکت کنندگان در سلسله نشست های پنجشنبه های عکاسانه و هماهنگی های صورت گرفته در دپارتمان سینمای دیجیتال مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، قرار بر این شد که تا دو هفته آتی این برنامه برپا نشود. تعطیلی این هفته به مناسبت عید مبارک غدیر خم است و عده ای از عزیزان شرکت کننده از پنجشنبه راهی مسافرت می شوند و امکان حضور را نخواهند داشت و هفته آتی به علت تور عکاسی استاد علیرضا حیدری تعطیل می شود.
پنجشنبه های عکاسانه از تاریخ ۳۰/شهریور ماه ۱۳۹۶ مجددا با مبحث عکاسی فریزینگ آغاز می شود و این جلسه برخلاف تمامی جلسات به صورت کاملا عملی برپا می شود و هنرجویان می بایست با دوربین عکاسی خود و یا موبایل در این نشست حاضر شوند.
خبرهای تکمیلی عکاسی فریزینگ به زودی در سایت قرار می گیرد.


دپارتمان سینمای دیجیتال مجمتع فنی تهران نمایندگی ونک، در راستای اهداف فرهنگی آموزشی مجتمع و جهت بالا بردن سطح دانش و بینش در حوزه عکاسی، قصد دارد تا سلسله جلساتی را با عنوان،" پنج شنبه های عکاسانه" برپا نماید. بخش اول این سلسله نشست ها شامل 12 جلسه خواهد بود و از ساعت 16 عصر آغاز می شود و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت. حضور برای عموم علاقمندان این حوزه، ازاد و رایگان است و تفاوتی در حضور هنرجویان سابق و فعلی مجتمع فنی تهران با افراد غیر وجود ندارد. تنها نکته مهم در مورد حضور محدود بودن تعداد افراد شرکت کننده است، علاقمندان عزیز می بایست با شماره تلفن 88889796 داخلی 111 تماس حاصل نمایند تا ثبت نام تلفنی رایگان صورت پذیرد.

مدرس دور اول سلسله نشست های عکاسانه، علیرضا حیدری است. ایشان مدرس دوره های
عکاسی 
عکاسی مد
روتوش
و سینمای دیجیتال در نمایندگی ونک و نارمک و ... می باشند.جهت رزرو و مشاوره میتوانید با شماره 88889796 داخلی 111 تماس بگیرید. همچنین میتوانید عدد  5  را به شماره 10002000010010 پیامک کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.