دپارتمان سینمای دیجیتال مجمتع فنی تهران نمایندگی ونک، در راستای اهداف فرهنگی آموزشی مجتمع و جهت بالا بردن سطح دانش و بینش در حوزه عکاسی، قصد دارد تا سلسله جلساتی را با عنوان،" پنج شنبه های عکاسانه" برپا نماید. بخش اول این سلسله نشست ها شامل 12 جلسه خواهد بود و از ساعت 16 عصر آغاز می شود و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت. حضور برای عموم علاقمندان این حوزه، ازاد و رایگان است و تفاوتی در حضور هنرجویان سابق و فعلی مجتمع فنی تهران با افراد غیر وجود ندارد. تنها نکته مهم در مورد حضور محدود بودن تعداد افراد شرکت کننده است، علاقمندان عزیز می بایست با شماره تلفن 88889796 داخلی 111 تماس حاصل نمایند تا ثبت نام تلفنی رایگان صورت پذیرد.
مدرس دور اول سلسله نشست های عکاسانه، علیرضا حیدری است. ایشان مدرس دوره های
عکاسی 
عکاسی مد
روتوش
و سینمای دیجیتال در نمایندگی ونک و نارمک و ... می باشند.جهت رزرو و مشاوره میتوانید با شماره 88889796 داخلی 111 تماس بگیرید. همچنین میتوانید عدد  5  را به شماره 10002000010010 پیامک کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


موضوع هفته یازدهم سلسله نشست های عکاسانه:

 نشست یازدهم در تاریخ 4 آبان 1396 با موضوع عکاسی مادلینگ در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، به آدرس: خیابان ولی عصر(عج) نرسیده به میدان ونک، کوچه 16 گاندی، پلاک 16 برپا می شود.


با توجه به اینکه عکاسی مادلینگ یکی از پر مخاطب ترین شاخه های عکاسی است و هنر جویان و عکاسان زیادی به این شاخه علاقه دارند موضوع این نشست، عکاسی مادلینگ در نظر گرفته شد.
جلسه این هفته  به دو بخش تقسیم می گردد: در بخش اول  استاد علی رضا حیدری  به صورت تئوری در مورد عکاسی مادلینگ و تفاوت های آن با عکاسی فشن و انواع پزها توضیحات کامل داده و در بخش دوم، در مورد انواع نور پردازی ها در این سبک به صورت عملی آموزش می دهند.
 
از شرکت کنندگانی که تمایل دارند در این نشست به عنوان مدل همکاری نمایند تقاضا می شود در ابتدای جلسه خود را به واحد آموزش معرفی نمایند.


 
این هفته با مبحث پر مخاطب عکاسی مادلینگ  همراه شما هستیم. 
 
مجتمع فنی تهران

 
مجتمع فنی تهران