بستن

طراحی پایپینگ

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
1151513132-1
مدل سازی سه بعدی واحدهای فرآيندی با PDMS (مقدماتی )
رزرو تلفنیجمعه 13:00 تا 17:004010 درصد7,250,000
2151513134-1
اصول و تئوري Piping
1396/11/13جمعه 08:00 تا 13:004210 درصد4,830,000

دوره آموزشی لوله کشی صنعتی پایپینگ piping

دانش و صنعت پایپینگ همچون پل رابطی مابین جایگاه تولید انرژی و جایگاه مصرف، نقشی بسیار مهم و حیاتی ایفا می کند. در فاز طراحی مهندسی هر پروژه، نتایج حاصل از عملکرد تیم های مهندسی به صورت نقشه های اجرایی در آمده و در اختیار فاز اجرایی قرار می گیرد.

در هر پروژه ای، گروه های نقشه کشی متنوعی وجود دارند که مسئول طراحی و تهیه این نقشه های می باشند. یک مهندس طراح در صنعت پایپینگ می بایست با اصول طراحی و نقشه کشی مهندسی در این صنعت آشنایی داشته باشد. به عنوان مثال، چنین فردی باید اصول حاکم بر عملکرد یک مجتمع پتروشیمی یا پالایشگاه را بدرستی بداند. در ادامه مباحث این دوره آمده است:
  • طراحي و شبيه سازي شبكه آبرساني
  • شبيه سازي ايستگاه پمپاژ در سيستم piping
  • طراحي سيستم هواي فشرده
  • طراحي تاسيسات حرارتي و برودتي ساختمان و صنعت
  • شبيه سازي سيستم Energy Recovery Turbine
  • قابليت هرگونه طراحي piping قبل از اجراي طرح
piping,پایپینگ ، آموزش، طراحی، لوله کشی صنعتی
 

دوره آموزش نرم افزارPDMS

 نرم افزار ( PDMS ( Plant Design Management System ، در زمره کارآمدترین و با قابلیترین نرم افزارهای مدلسازی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در دنیا است که در اکثر کشورها به عنوان اولین انتخاب در مقایسه با نرم افزارهای مشابه مورد استفاده قرار می ­گیرد. همانطور که از نام واژه ترکیبی این نرم افزار پیداست، این برنامه قابلیت طراحی، مدلسازی و مدیریت یک سایت را تا بالاترین حد آن داراست.
توانایی بالای این نرم افزار در مدل کردن تجهیزات سبب انتخاب آن به عنوان نرم افزار اول دنیا در این صنعت گردیده و کاربر بدون نیاز به نرم افزار دیگر، قادر به طراحی و مدلسازی یک Plant می باشد .

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد