بستن

تک دوره های انیمیشن دو بعدی و سه بعدی

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
1121315125-1
zbrush
رزرو تلفنیپنجشنبه 13 تا 17,جمعه 13 تا 174020 درصد6,500,000

دوره آموزش انیمیشن سازی دوبعدی و سه بعدی

هدف اصلی این دوره ها نگاه تخصصی به بحث انیمیشن سازی و دنیای سه بعدی ، آموزش کاربردی به منظور ایجاد مهارت اجرایی در دانشجویان و معرفی و آموزش نرم افزارهای حرفه ای و به روز در این زمینه با هدف همگام شدن با تکنولوژی روز در این زمینه می باشد.


نمونه کار مایا ، انیمیشن، 2بعدی، 3بعدی, مجتمع فنی تهران, انیمیشن, دوره, اموزش

این دوره ها به هنرجویان این امکان را میدهد تا در صورت اتمام دوره یک نمونه کار کامل مدلسازی 3بعدی و انیمیشن کوتاه 2بعدی یا 3بعدی در زمان کوتاه با تکیه بر راهنمایی های اساتید مجرب دوره ها بسازند .جهت دیدن نمونه کارهای هنرجویان کلیک کنید.
دوره های آموزشی در نظر گرفته شده در قالب دوره های عمومی ، دوره های تخصصی ، دوره های جامع بلند مدت ، کارگاه های آموزشی عمومی و تخصصی می باشد ، که به تدریج به چرخه آموزشی اضافه خواهد گردید.

اگر علاقمند به دنیای انیمیشن ، بازی سازی ، تبلیغات و تیزر سازی و فعالیت در این زمینه ها می باشید می توانید با ما همراه شوید و از طریق این وب سایت و یا تماس با شماره تلفن های این مرکز بصورت تلفنی و یا حضوری از مشاوره رایگان بهرمند شوید. جهت آشنایی با نرم افزار های تخصصی ساخت انیمیشن می توانید مقالات این آشنایی با نرم افزار zbrush و Maya  را در قسمت مقالات سایت مطالعه فرمایید.

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان