بستن

معماری و دکوراسیون داخلی پیشرفته

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
دوره ای برای نمایش وجود ندارد
طراح معماری داخلی به کمک رایانه
دپارتمان معماری و دکوراسیون داخلی نمایندگی ونک مجتمع فنی تهران اقدام به برگزاری دوره های تخصصی آموزش معماری داخلی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته کرده است. این دوره ها با هدف ورود متقاضیان به بازار کار قدرتمند دکوراسیون داخلی طراحی گردیده است و استفاده از اساتید مجرب و با تجربه در هریک از این دورهها باعث شده دانشجویان این دورهها با مشکلات موجود در بازار کار و شرایط خاص این بازار به خوبی آشنا شده و بتوانند دانش معماری داخلی خود را به شکل مطلوبی به اجرا بگذارند و بتوانند تا بدست آوردن تجربه کافی در این زمینه، از پس پروژه هایی که اجرا میکنند به خوبی برآیند.

برای آشنایی بیشتر شما هنرجوی عزیز، به معرفی مختصر دوره پیشرفته میپردازیم :

آشنایی با سبکهای معماری داخلی
هدف اصلی این دوره شناخت دانش پذیران از تاریخچه و چگونگی شکل گیری سبکهای معماری داخلی در راستای بهره گیری از طراحی داخلی میباشد. در این دوره هنرجویان با معماری جهان(بین النهرین ، مصر ،هند ...) ومعماری ایرانی ( پیش از اسلام ، شیوه پارسی ، شیوه خراسانی ، شیوه رازی...) و معماری معاصر (مدرن ،پست مدرن ،های تک...) وبعضی مکاتب معماری (کلاسیک، مکتب باوهاوس، شیکاکو ...) آشنا میشوند. این کلاس با روش تمرین و تکرار و به صورت کارگاهی تدریس و ارائه می شود. و ارزشیابی این دوره با آزمون عملی و ارائه پروژه انجام می گیرد.
 
آموزش معماری، معماری پیشرفته، طراحی دکوراسیون داخلی, مجتمع فنی تهران, دوره, اموزش

طراحی دست آزاد و درک هندسه2
هدف اصلی این درس این است که هنرجویان بتوانند درانتهای دوره، توانایی ترسیم اجسام به صورت پرسپکتیو دو بعدی و سه بعدی را داشته باشند و با استفاده از تکنیکهای رنگی پرزانته نمایند. دراین دوره هنرجویان رسم پرسپکتیو دست آزاد (ترکیب اجسام کروی و منحنی...) تکنیک های رنگ آمیزی با پرزانته های مختلف (استفاده از روان نویس و راندو...)را آموزش میبینند. این کلاس نیز با روش تمرین و تکرار و به صورت کارگاهی تدریس و ارائه می شود. و ارزشیابی این دوره نیز با آزمون عملی و ارائه پروژه انجام می گیرد.
 
آموزش معماری، معماری پیشرفته، طراحی دکوراسیون داخلی, مجتمع فنی تهران, دوره, اموزش

اتوکد تخصصی معماری داخلی و پیشرفته
هدف اصلی این دوره این است که دانش پذیران بتوانند طرح های دستی معماری داخلی را به کمک نرم افزار اتوکد به ترسیمات دو بعدی و سه بعدی تبدیل کنند .دراین دوره دانشپذیران با تنظیمات منوهای سه بعدی و دو بعدی (Paper model....) تنظیمات اندازه گذاری (Dimension Style....) رسم اجسام سه بعدی (ترسیم اشکال سه بعدی ..) آشنایی کامل پیدامی کنند . این کلاس نیز با روش تمرین و تکرار و به صورت کارگاهی تدریس و ارائه می شود. و ارزشیابی این دوره نیز با آزمون عملی و ارائه پروژه انجام می گیرد.
 
مجتمع فنی تهران, آموزش معماری، معماری پیشرفته، طراحی دکوراسیون داخلیآموزش معماری، معماری پیشرفته، طراحی دکوراسیون داخلی

نرم افزار MAX 3D پیشرفته و V Ray
هدف اصلی این درس بکارگیری نرم افزار 3D و V-Ray در راستای ارائه طراحی معماری داخلی می باشد. مطالب این دوره شامل ترسیم اشکال دو بعدی (base point scale move...) ساخت احجام مدور (Align spacing...) ترسیمات اشکال معماری (twist capping Relax....) متریال در وی ری (v ray toon- v ray belend...) . این کلاس با روش تمرین و تکرار و تدریس و ارائه می شود. و ارزشیابی این دوره نیز با آزمون عملی و ارائه پروژه انجام می گیرد.
 
مجتمع فنی تهران, آموزش معماری، معماری پیشرفته، طراحی دکوراسیون داخلی،آموزش معماری، معماری پیشرفته، طراحی دکوراسیون داخلی

شناخت مواد و مصالح
هدف اصلی این درس دانش پذیران بتوانند انواع مصالح بکار برده شده در معماری داخلی را معرفی و بهترین مصالح جهت طراحی معماری داخلی را ارائه دهند. دراین دوره هنرجویان با انواع سنگها (تراورتنها ، گرانیتها....) شناخت انواع فلزهای بکار رفته در معماری (ورقهای فرم داده شده و آلومینیم ها ...) شناخت انواع شیشه ها (دوجداره ، uv....) آشنا میشوند. این کلاس با روش مباحثه ای تدریس و ارائه می شود. و ارزشیابی این دوره با ارائه پروژه انجام می گیرد.

طراحی معماری داخلی2
هدف اصلی این دوره این است که دانشپذیران بتوانند طراحی یک واحد مسکونی در غالب یک سبک )مدرن ، پست مدرن ، کلاسیک( را به صورت علمی و کاربردی ارائه کنند. دراین دوره هنرجویان به بررسی های اولیه جهت طراحی داخلی ، همگون کردن خواسته های کارفرما و طراحی داخلی ، اتودهای اولیه طرح داخلی ، طرح نهائی داخلی با جزئیات لازمه می پردازند. این کلاس نیز با روش تمرین و تکرار و به صورت کارگاهی تدریس و ارائه می شود. و ارزشیابی این دوره با ارائه پروژه انجام می گیرد.

طراحی معماری داخلی3
هدف این دوره این است که دانشپذیران بتوانند طراحی یک واحد کمپلکس )تجاری ،ورزشی،اداری( را به صورت علمی و کاربردی ارائه کنند. وهنرجویان در این دوره به بررسی های اولیه جهت طراحی داخلی و مطالعات میدانی و کتابخانه ای، اتودهای اولیه طرح داخلی ، طرح نهائی داخلی با جزئیات لازمه می پردازند. این کلاس نیز با روش تمرین و تکرار و به صورت کارگاهی تدریس و ارائه می شود. و ارزشیابی این دوره با ارائه پروژه انجام می گیرد.

مدیریت پروژه
هدف ازاین درس اداره و جمع بندی پروژه های در دست اقدام و طبقه بندی اسناد و مدارک لازمه جهت طراحی و اجراء میباشد. مطالبی که در این دوره آموزش داده میشود شامل موارد آشنایی با مبانی سیستم هاو طبقه بندی و بررسی انواع روشهای قراردادی ، معیار تفاوت درباره تفسیر حجم کار پروژه میباشد . این کلاس نیز با روش تمرین و تکرار ارائه می شود. و ارزشیابی این دوره با ارائه پروژه و ارائه نمونه کار انجام می گیرد.

نرم افزار Revit
هدف ازاین دوره این است که دانش پذیران بتوانند در راستای طراحی داخلی ، نرم افزار Revit را به کار گمارده و کیفیت ارائه نقشه ها را بالا برند. وطی آن با محیط نرم افزار Revit و مشخصات فضا در ترکیبات و اندازه گیری ها آشنایی پیدا میکنند . و در نهایت ترسیمات و رندر و چاپ را آموزش می بینند. این کلاس با روش تمرین و تکرار و تدریس و ارائه می شود. و ارزشیابی این دوره نیز با آزمون عملی و ارائه پروژه انجام می گیرد.
 
مجتمع فنی تهران, آموزش معماری، معماری پیشرفته، طراحی دکوراسیون داخلی، آموزش معماری، معماری پیشرفته، طراحی دکوراسیون داخلی

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان