بستن

معماری و دکوراسیون داخلی مقدماتی

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
1151313176-1
طراحی معماری و دکوراسیون داخلی مقدماتی
رزرو تلفنیپنجشنبه 13:00 تا 17:00,جمعه 13:00 تا 17:0038410 درصد33,000,000
2301314123-1
طراحی معماری و دکوراسیون داخلی مقدماتی
رزرو تلفنییکشنبه 08:00 تا 13:00,سه شنبه 08:00 تا 13:0038410 درصد33,000,000
3301314123-1
طراحی معماری و دکوراسیون داخلی مقدماتی
رزرو تلفنیشنبه 17:00 تا 21:00,چهارشنبه 17:00 تا 21:0038410 درصد33,000,000

دوره معماری و دکوراسیون داخلی مقدماتی


کمک طراح معماری داخلی به کمک رایانه
دپارتمان معماری و دکوراسیون داخلی نمایندگی ونک مجتمع فنی تهران اقدام به برگزاری دوره های تخصصی آموزش معماری داخلی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته کرده است. این دوره ها با هدف ورود متقاضیان به بازار کار قدرتمند دکوراسیون داخلی طراحی گردیده است و استفاده از اساتید مجرب و با تجربه در هریک از این دوره ها باعث شده دانشجویان این دوره ها با مشکلات موجود در بازار کار و شرایط خاص این بازار به خوبی آشنا شده و بتوانند دانش معماری داخلی خود را به شکل مطلوبی به اجرا بگذارند و بتوانند تا بدست آوردن تجربه کافی در این زمینه، از پس پروژههایی که اجرا میکنند به خوبی برآیند.

برای آشنایی بیشتر شما هنرجوی عزیز، به معرفی مختصر دوره مقدماتی میپردازیم :
نقشه کشی ساختمان و مقدمات آن
هدف اصلی از این دوره این است که دانشپذیران بتوانند نقشه های ساختمانی و تاسیسات را بخوانند و ترسیم کنند . در این دوره به تعریف نقشه ها و شناخت لوازم نقشه کشی و ترسیم به کمک این وسایل، تعریف نقشه های معماری داخلی، تفهیم احجام مرکب، آشنایی با پرسپکتیو، انواع پلان، علائم داخل پلانها، تهعریف مقاطع و ارتباط آن با پلان، تعریف نما، انواع پله و روش ترسیم آن و همچنین نقشه خوانی جزئیات ساختمان پرداخته می شود. این کلاس با روش تمرین و تکرار و به صورت کارگاهی تدریس و ارائه می شود. و ارزشیابی این دوره با آزمون عملی و ارائه پروژه انجام می گیرد.
 
آموزش معماری، معماری مقدماتی، طراحی دکوراسیون داخلی, مجتمع فنی تهران, دوره,

 
آموزش معماری، معماری مقدماتی، طراحی دکوراسیون داخلی, مجتمع فنی تهران, دوره, اموزش

طراحی دست آزاد و درک هندسه 1
هدف اصلی این دوره این است که دانشپذیران بتوانند طراحی دست آزاد از اجسام بی جان و طبیعت را تجربه کرده تا آمادگی پیاده کردن افکار و طراحی ذهنی بر روز کاغذ و آشنایی با انواع تکنیکهای رنگ گذاری را کسب نمایند. در این دوره ترسیم خطوط، احجام ساده و مرکب، آشنایی با پرسپکتیوهای یک، دو و سه نقطه ای ، آموزش سیاه قلم و مداد رنگی و آب مرکب و آبرنگ و ماژیک و تکنیکهای آنها و همچنین روشهای مختلف پرزنته کردن آنها آموزش داده می شود. این کلاس نیز با روش تمرین و تکرار و به صورت کارگاهی تدریس و ارائه می شود. ارزشیابی نهایی این دوره نیز با ارائه پروژه نهایی انجام می شود.
 
آموزش معماری، معماری مقدماتی، طراحی دکوراسیون داخلی, مجتمع فنی تهران, دوره, اموزش

Auto CAD مقدماتی 
هدف اصلی این دوره بکارگیری نرم افزار اتوکد در راستای ترسیمات معماری است. در این دوره دستورات ترسیم و ویرایش ، بلوکها، اندازه گذاری ها، پلان، نما، مقطع و جزئیات آموزش داده می شود و دانشجویان با تمرین لطظه ای آموزشهای استاد ، بکارگیری نرم افزار را در ترسیمات را به خوبی می آموزند. ارزشیابی این دوره نیز به صورت ارائه پروژه نهایی می باشد.
 
مجتمع فنی تهران, دوره, اموزش, معماری, دکوراسیون داخلی

3D Max مقدماتی
هدف اصلی این دوره آموزش دانشپذیران از نرم افزار 3D Max برای پرزنته کردن نقشه های ساختمانی است. این دوره در 10 فصل ارائه می گردد که شامل آشنایی با محیط نرم افزار، ترسیم اشکال دوبعدی، تبدیل احجام دوبعدی به سه بعدی، ساخت احجام مدور، نسبت دادن شیء بر روی مسیر، آشنایی با اجسام سه بعدی، وارد کردن فایل اتوکد به مکس و انجام تنظیمات مربوطه، بررسی مشکلات فایلهای اتوکد، دوربین و جلوه های ویژه معماری، توضیح انواع بافت و انعکاس و انکسار و همچنین آشنایی با نورهای استاندارد و رفتار آن در فضای سه بعدی و شناخت سایه ها و تنظیمات رندر می باشد. ارزشیابی نهایی این دوره نیز به صورت ارایه پروژه می باشد.
 

آموزش معماری، معماری مقدماتی، طراحی دکوراسیون داخلی, مجتمع فنی تهران, دوره, اموزش

 
3dmax, معماری، دکوراسیون داخلی، آموزش، آموزشگاه, مجتمع فنی تهران, دوره, اموزش

طراحی مفهومی 
هدف اصلی این دوره درک مبانی بصری و مفهومی و روش استفاده آن در طراحی داخلی است که در این دوره تعاریف طراحی مفهومی، مبانی هنرهای تجسمی، کیفیت بصری، ترکیب بندی، کاربرد عناصر معماری در راستای ارتباط بصری و در نهایت کاربرد طراحی مفهومی در طراحی داخلی آموزش داده می شود. ارائه پروژه نهایی توسط دانشپذیران ملاک ارزشیابی این دوره خواهد بود.

 
آموزش معماری، معماری مقدماتی، طراحی دکوراسیون داخلی, مجتمع فنی تهران, دوره, اموزش
 

طراحی داخلی 1 
این دوره به نحوی نقش جمع بندی دوره های گذشته را دارد و دانشجویان از آموزه های تمام دوره ها به منظور طراحی اولیه داخلی یک واحد مسکونی استفاده می کنند. در این دوره بررسی های اولیه برای طراحی داخلی، همگون کردن خواسته های کارفرما با طراحی معماری داخلی، اتودهای اولیه و طراحی نهایی داخلی با توجه به طرح منتخب و جزئیات آن آموزش داده می شود. این دوره با استفاده از یک پروژه نهایی توسط هریک از دانشجویان ارزشیابی می شود.

 
معماری دکوراسیون داخلی, مجتمع فنی تهران, دوره, اموزش

متره و برآورد
هدف اصلی این دوره، ایجاد توانایی شناخت مقادیر مصالح ساختمانی و روشهای محاسبه مقادیر مصرف شده از طریق فهرست بها و یا تهیه حداقل هزینه های صرف شده در پروژه می باشد. در این دوره متره و علوم و فنون مرتبط، نقش مترور در کیفیت پروژه ها، معرفی فهرست بها و برآورد فضاهای داخلی آموزش داده خواهد شد. ارائه ی نمونه کار و همچنین ارائه پروژه نحوه ارزیابی این درس می باشد.

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان