بستن

آموزش برنامه نویسی پایتون و C و ++C

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
1504-1
Programming with Python
1396/03/09یکشنبه 17 تا 21,سه شنبه 17 تا 21603 درصد7,480,000
2-1
C++ Core & Expert
1396/03/11پنجشنبه 08:00 تا 13:00603 درصد6,120,000

زبان برنامه نویسی پایتون (Python)

زبان برنامه نویسی پایتون (Python) یکی از پرکاربرد ترین زبان های برنامه نویسی است. کامپایلر اصلی این زبان برنامه نویسی به صورت متن باز (Open Source) بوده و توسط علاقمندان به این زبان در سراسر دنیا توسعه داده میشود.

هم اکنون پایتون در شرکت ها و سازمان های بزرگی چون ناسا، گوگل، یاهو و ... به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.  از مزیت های اصلی پایتون میتوان به کتابخانه رایگان و عظیم آن اشاره کرد که دارای توابع آماده برای برنامه نویسی است.
برنامه نویسی به زبان پایتون تقریبا ساده است. اگر شما با یکی دیگر از زبان های برنامه نویسی آشنایی داشته باشید میتوانید در عرض چند روز برنامه نویسی مقدماتی با پایتون را فرابگیرید.

python, پایتون، آموزش، زبان برنامه نویسی،C  ،c، آموزشگاه، مجتمع فنی تهران، نمایندگی ونک

برنامه های نوشته شده به زبان پایتون توسط سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز، لینوکس، و مکینتاش قابل اجرا میباشد. کافیست بعد از اتمام پروژه برنامه نویسی شده، خروجی مورد نظر خود را انتخاب کنید تا اپلیکیشنی سازگار با سیستم عامل مورد نظر شما تولید شود.
بسیاری از نرم افزارهای معروف توسط زبان پایتون نوشته شده اند. از جمله نرم افزار محبوب BitTorrent که برای اشتراک گذاری اطلاعات میباشد. مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک نیز از معدود موسساتی است که دوره های پایتون را را به صورت تخصصی برگزار می کند.

زبان برنامه نویسی سی

زبان های برنامه نویسی مانند C و #C و جاوا و ...  از زبان برنامه نویسی C گسترش یافته اند. به همین دلیل C را ابتدایی ترین زبان برای یادگیری می دانند زیرا به یادگیری زبان های بعدی کمک می کند.

زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس

 این زبان شی گرا عامل اصلی ساخت نرم افزار هایی چون فایرفاکس، Winamp و نرم افزارهای ادوبی است. نرم افزار های سیستمی،سرور های قوی، نرم افزار های کلاینت و بازی های ویدئویی با این زبان طراحی می شوند.

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد